ПОЛІТИКА
9. Політика конфіденційності
9.1. Продавець може збирати інформацію про Покупця з різних джерел. Вона включає в себе інформацію, яку Продавець отримує від Покупця безпосередньо; інформацію, надану безпосередньо від Покупця в цілях надання кращого обслуговування; інформацію, яку Продавець збирає, коли Покупець відвідує Сайт Продавця або переглядає електронні рекламні анонси компанії; і інформацію, яку Продавець збирає з інших джерел (де це дозволено законом).
9.2. Продавець збирає про Покупця інформацію безпосередньо, коли останній приймає рішення скористатися Товаром Продавця або іншим способом передати інформацію. Нижче наведені приклади даних, які Продавець може збирати безпосередньо: ім'я, адреса електронної пошти; номер телефону; кращий спосіб комунікації в майбутньому.
9.3. Продавець використовує cookie-файли та інші технології, щоб збирати інформацію, коли Покупець відвідує Сайт Продавця, користується послугами або переглядає електронні рекламні анонси. Нижче наведені приклади інформації, яку Продавець може збирати за допомогою цих технологій: тип браузера і операційної системи; веб-сторінки, які Покупець переглядає; IP-адреса; сайт, який Покупець відвідував перед Сайтом Продавця; вибір продуктів і переваги під час використання Сайту Продавця.
9.4. Продавець не зберігає особисту інформацію про покупця з-файли-файлів, веб-маяків і інформацію, отриману за допомогою інших технологій на комп'ютері Покупця, без відома і згоди.
9.5. Продавець обмежує доступ до особистої інформації та надає її тільки особам, у яких є потреба в ній, пов'язана з їх діяльністю. Продавець зберігає особисту інформацію тільки протягом розумного періоду часу.
9.6. Особиста інформація Покупця може бути передана, збережена і оброблятися в іншій країні, ніж та, в якій вона була надана.
9.7. Продавець не збирає особисту інформацію про дітей молодше 16 років. Якщо Продавцю стане відомо про те, що він отримав персональну інформацію про дитину, що не досяг 16-річного віку, він вживає заходів для видалення такої інформації в можливо короткі терміни.
10. Відмова від відповідальності
10.1. Сайт Продавця, а також всі розміщені матеріали містять інформацію, призначену для вільного ознайомлення користувачів з питаннями, які можуть представляти для них інтерес. Вся інформація надається без гарантій повноти або своєчасності і без інших явно виражених або припущених гарантій. Доступ до Сайту Продавця, а також використання його вмісту здійснюються виключно на Ваш розсуд і на ваш ризик. Адміністрація Сайту Продавця і довірені особи мають право змінювати і видаляти аудіо-, відео- та інші файли і посилання, розміщені на сайті без попереднього повідомлення і пояснення причин.
10.2. Деякі посилання на Сайті Продавця ведуть на сторонні ресурси. Дані посилання розміщені для зручності і не означають, що адміністрація сайту Продавця схвалює зміст інших веб-ресурсів. Крім цього, адміністрація сайту Продавця не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і їх вміст. Це правило поширюється на всі посилання на Сайті Продавця.
10.3. Відповідно до чинного законодавства, Продавець відмовляємося від будь-яких запевнень і гарантій щодо Сайту Продавця, його вмісту та використання. Ні в якому разі не несе відповідальності ні перед якою стороною за будь-які збитки в результаті будь-якого використання вмісту матеріалів, представлених на Сайті Продавця або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з сайту Продавця.
10.4. У разі надання Покупцем завідомо неправдивих даних, а саме: ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, Продавець відмовляється від будь-якої відповідальності, такі претензії не розглядаються.
10.5. Продукцію і інформацію, розміщену на Сайті Продавця, слід ретельно проаналізувати, оцінити перед тим як буде прийнято рішення замовити Товар.
11. Згода або відмова від розсилки
11.1. Заповнюючи форму на Сайті Продавця - Покупець погоджується з політикою конфіденційності. Також Покупець погоджується з тим, що Продавець має право розголошувати особисті дані, а також:
1. Підтверджує, що введені Покупцем дані (прізвище, ім'я, електронну адресу, телефон) є коректними;
2. Підтверджує, що всі дані надаються добровільно;
3. Висловлює повну і беззастережну згоду на використання персональних даних для підтримки зв'язку будь-яким способом, включаючи телефонні дзвінки на вказаний стаціонарний і / або мобільний телефон, відправку СМС-повідомлень на вказаний мобільний телефон, відправку електронних листів на вказану електронну адресу з метою інформування про надходження нових послуг, оповіщення про проведені заходи і т.д.
11.2. Згода надається безстроково.
11.3. Якщо Покупець більше не хоче отримувати повідомлення, йому необхідно перейти за посиланням, зазначеної в нижній частині будь-якого листа Продавця.
12. Вирішення спорів.
12.1. Спори і розбіжності, які можуть виникнути з даної Публічної оферти, вирішуються шляхом дотримання досудового порядку, передбаченого Господарським процесуальним кодексом України.
12.2. Якщо Сторони не дійдуть згоди, ці суперечки і розбіжності вирішуються в судовому порядку відповідно до чинного процесуального законодавства України.
13. Інші умови
13.1. У всьому іншому Покупець і Продавець керуватися чинним законодавством України.
13.2. Продавець має право вносити зміни в Публічну оферту з обов'язковим розміщенням відповідної редакції на Сайті Продавця.
13.3. За всіма питаннями Покупець має право звертатися до Продавця за контактами, вказаними на Сайті Продавця.